O NAS

Większość z nas wie jak ważna jest czystość powietrza, którym oddychamy. Obecnie nawet otwarta przestrzeń nie gwarantuje nam tego, że oddychamy świeżym powietrzem. Czas, który spędzamy w budynkach i pomieszczeniach dodatkowo ogranicza nasz dostęp do świeżego powietrza.

Nawet jeżeli w budynku jest odpowiednio zaawansowany system wentylacji, wyposażony w najnowocześniejsze filtry, stopniowo odkłada się w nim wszystko to, czego nie chcemy w naszym otoczeniu. Możemy tam znaleźć wirusy, bakterie, kurz, pyły, tłuszcze i grzyby. Stamtąd przedostają się do powietrza i przyczyniają się do pogorszenia naszego stanu zdrowia.

Nasza firma dba o higienę wentylacji. Dlatego oferujemy Państwu kompleksową usługę czyszczenia oraz dezynfekcji central i kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu i odpowiednio wyszkolonego personelu.
W szpitalach i innych obiektach wymagających zachowanie najwyższych standardów higienicznych wykonujemy również dekontaminację pomieszczeń.

Spośród wielu firm oferujących czyszczenie kanałów wentylacyjnych, my zapewniamy profesjonalne wykonywanie usługi przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej ceny. Jakość wykonania usługi przez naszych pracowników dokumentujemy i przekazujemy klientowi materiały powykonawcze w postaci protokołu zawierającego zdjęcia i filmy.

BIURO

03-285 Warszawa
ul. L. Kondratowicza 65A/ 15

Telefon

Tel. +48 601 920 415

 

Godziny pracy

Pon-Pt. 8:00-17:00