CZYSZCZENIE WENTYLACJI

Czyszczenie mechaniczne.
Proponujemy Państwu wykonanie czyszczenia instalacji wentylacyjnej przy użyciu zestawu DC4 firmy Danduct Clean. Zestaw ten wykorzystuje ostatnie osiągnięcia w konstrukcji wałków czynnych. Pozwala na poruszanie się szczotek dokładnie środkiem przewodu wentylacyjnego na odległościach nawet do 30 metrów. Możliwe i efektywne jest czyszczenie pionowych przewodów wentylacyjnych, a zmiany kierunku przewodu wentylacyjnego o 90 nie są tu żadną przeszkodą. Inną ważną cechą tego zestawu jest regulowany, automatyczny ruch obrotowy urządzenia z lewa na prawo, co sprawia, że równie łatwo i skutecznie czyści się przewody wentylacyjne o przekroju prostokątnym, jak i okrągłym. Różne rodzaje i wielkości szczotek pozwalają na zastosowanie odpowiedniej szczotki dla różnych przekrojów kanałów. Odpowiednie dopasowanie szczotek do rodzaju kanału wentylacyjnego zapewnia nam osiągnięcie zamierzonego efektu czyszczenia. Wysoka jakość oraz innowacyjność produktu zapewnia optymalną skuteczność pracy przy czyszczeniu kanałów wentylacyjnych. Do kanałów o mniejszych średnicach mamy do zastosowania przenośny zestaw Power Drill PD4. Urządzenie to pozwala na efektywne czyszczenie kanałów o długości do 7,5 m. Główną zaletą PD4 jest jego łatwość oraz szybkość użycia pozwalając na bardziej efektywną pracę.

Reel Master
Technologicznie zaawansowane urządzenie szczotkujące o napędzie elektrycznym. Spełnia wszystkie wymogi UE. Reel Master jest urządzeniem czyszczącym dedykowanym do pracy w kanałach od 100 mm do 500 mm. Urządzenie dzięki swoim możliwością możemy z powodzeniem zastosować do czyszczenia kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach użyteczności publicznej , budynkach biurowych, placówkach medycznych i zakładach przemysłowych.

Zestaw filtracyjny
VT4000 firmy Danduct Clean to zestaw pozwalający na bardzo bezpieczne usunięcie zanieczyszczeń obecnych w instalacji. Kurz i pył poprzez przewody wyciągowe trafia bezpośrednio do komory filtracyjnej. Zestaw ruchomy jest wyposażony w standardowy filtr absolutny, HEPA, który pozwala na zastosowanie tego rodzaju urządzeń nawet w warunkach szpitalnych. Dla zapewnienia możliwości łatwego czyszczenia i zmniejszenia czasu przestoju urządzenia, jednostka filtracyjna jest wyposażona w odśrodkowy układ czyszczący, który w znaczny sposób zwiększa także żywotność układów filtracyjnych. Dla zwiększenia skuteczności procesu filtracji można zamontować dodatkową kasetę z filtrem absolutnym HEPA.

Czyszczenie sprężonym powietrzem
Technologia Scand Tech to m. in. specjalna dysza z obrotowym strumieniem powietrza do czyszczenia pionowych kanałów, szybko wirujące szczotki w połączeniu z wysokociśnieniowymi dyszami dla okrągłych kanałów oraz pełny wybór dysz dla szczególnych przypadków oczyszczania. Czyszczenie za pomocą sprężonego powietrza jest bardzo skutecznym sposobem usunięcia pyłu i zanieczyszczeń z kanałów wentylacyjnych, znajduje zastosowanie w czyszczeniu kanałów od największych do najmniejszych rozmiarów. Podstawowym warunkiem uzyskania dobrej, jakości oczyszczania i sprawnej pracy jest połączenie wysokiego ciśnienia i dużej objętości powietrza. Wydajność oferowanych dysz wynosi od 0,3 do 5,2 m3 /min przy ciśnieniu 8 bar. Ważny jest także odpowiedni dobór węża do dyszy, co ma decydujący wpływ na efektywność pracy, dając pełna kontrolę zarówno w okrągłych jak i prostokątnych kanałach, pozwalając na uzyskanie doskonałych rezultatów w krótszym czasie pracy.

Dostawa i montaż klap rewizyjnych.
Na podstawie Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002 roku w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. Nr 75 z dnia 15.06.2002, poz. 690 stwierdza się, że „Przewody powinny być wyposażone w otwory rewizyjne umożliwiające oczyszczanie wnętrza tych przewodów”.
Oferujemy Państwu dostawę i montaż klap rewizyjnych. Produkt posiada Atest higieniczny i Deklaracje zgodności.

Inspekcja systemów wentylacyjnych.
Prezentowane urządzenie endoskopowe to najnowocześniejszy i najwyższej jakości tego typu produkt dostępny na rynku. Przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych i wykorzystania nawet w najtrudniejszych warunkach.
Na końcu przewodu znajduje się wysokiej jakości, wodoodporna kamera oraz aż 12 doświetlających diod LED, których moc możemy płynnie regulować.
Urządzenie inspekcyjne zostało wyposażone w wysokiej klasy, 7 calowy, kolorowy wyświetlacz. Oprócz przekazywania obrazu w czasie rzeczywistym, przy jego wykorzystaniu możemy wprowadzić wszelkie zmiany i opisy penetrowanych odcinków wentylacji mechanicznej. Po zakończonej inspekcji klient otrzymuje protokół powykonawczy zawierający opis i lokalizację miejsca inspekcji, zdjęcia i filmy obrazujące miejsce które było monitorowane, oraz zalecenia.

BIURO

03-285 Warszawa
ul. L. Kondratowicza 65A/ 15

Telefon

Tel. +48 601 920 415

 

Godziny pracy

Pon-Pt. 8:00-17:00